Beyoğlu / İSTANBUL
Sitede Ara

Toptan Mermer

0212 613 88 45

Özellikle inşaat alanına bakıldığı takdirde konutlara ya da  proje bazlı bütün bölgelere mermer alışverişi yapılmaktadır. Bunun en büyük  sebeplerinden biri sadece bir tane binaya değil tüm toplu konut projelerinde  aynı mermerin kullanılması olmaktadır. Genel olarak firmamızdan yapılan toptan mermer satış işlemleri  gerçekleştirilmektedir.

 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

 

Toptan Mermer

Bu tarz işlemleri  sektörlerde ya da fabrikalarda başarılı kişiler yapmaktadır. En büyük  sebeplerinden biri bu şekilde alınacak olan toptan mermer fiyatları daha uygun koşullara denk gelmesi  olmaktadır. Mermerin alanları ve satışları incelendiği takdirde hemen hemen  bütün bölgelerde bu tarz işlemlere tabi tutulduğu görülmektedir.

 

Firmamız Bu anlamda  kullanıcılara yardımcı olarak en uygun fiyatlı toptan mermer alma imkanınısunmaktadır. Mermer alışverişlerinde  belli başlı unsurlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Toptan alımlarda firmamız  bu projeler için en kaliteli ürünleri temin etmektedir.

 

Toptan Mermer Almanın  Avantajları Nelerdir?

En büyük  faydalarından biri maddi açıdan görülmektedir. Bu mermerleri alacak kişiler bir  ürün için ödediği parayı toptan ürünlerde daha çok indirime getirmektedir. Bu  şekildeki sebepler geniş çaplı düşünüldüğü takdirde mermerlerin kullanılacağı  bölgeler arttıkça toptan alışların her zaman daha karlı olduğu görülmektedir.

 

Bunların yanında  firmamız mermerleri alan kişilere ücretsiz bir şekilde taşıma işlemlerini  gerçekleştirmektedir. Böylece yoldan da tasarruf sağlanmış olunmaktadır.  Çeşitlilik konusuna bakıldığı takdirde firmamız bünyesinde binlerce çeşit  mermeri bulundurabilme özelliğine sahip olmaktadır. Kişiler bu anlamda kısıtlı  bir model seçme durumunda kalmamaktadır.


 
Toptan Mermer
 

 

Toptan Mermer  Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Böyle işlemlerde  genellikle dikkat edilecek belli başlı unsurlar bulunmaktadır. İşlemler  yapılırken firmanın kesinlikle iyi olması çok önemli olmaktadır. Firma çok  başarılı olursa ürünler o kadar sağlam ve uzun ömürlü olabilmektedir. Bundan  kaynaklı yapılacak olan araştırmalar bu doğrultularda belirlenmektedir.  Kullanıcılar firmalardan aldığı teklifleri değerlendirerek kendileri için en  uygun hizmeti veren firmayı tercih etmektedir.

 

 Firmamız  müşterilerden her zaman olumlu dönüş olarak en iyi firma kategorisi alanına  girmeyi başarmaktadır. Her türlü işleme sıkıntısız ve sorunsuz bir şekilde  gerçekleştirerek kullanıcıları kesinlikle mağdur etmemektedir. Böylece alınan  ürünler garantili bir şekilde teslim edilmektedir.

 

Toptan Mermer Montaj  İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

 Montajlar genellikle  ekibimizde bulunan işinin ehli olan kişiler tarafından yapılmaktadır. Böylece  pratik ve kesin çözümlü başarılar elde edilmektedir. Renk olanaklarına  bakıldığı takdirde firmamız da binlerce çeşit renk bulunabilmektedir.

 

Bunların dışında montaj yapacak olan kişiler  daha öncesinden yapılacak alanı belirleyerek buna uygun ölçüler almış  olmaktadır. Bu şekilde yapılan işlemlerde fazlasıyla hatasız sonuçlar elde  edilmektedir. 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
» Güncel Uygulamalarımız Yayında ( Tıklayın )  
Sık Sorulan Sorular
MERMER ÜRÜNLERİ NASIL PARLATIRIZ?

MERMER ÜRÜNLER KALINDAN BAŞLIYARAK İNCEYE DOĞTRYU ZIMPARAYLA AŞINDIRMAK SURETİYLE SON  POLİCH UYGULAMASIYLA PARLATILIR.BU UYGULAMA SAYESİNDE MERMERLERİMİZ İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI GERİ KAZANIR.

MERMER NEDEN AŞINIR?

MERMER OLAN YÜZEYE KİMYASAL ÜRÜNLER ,ÖZELLİKLE DE ASİDASYON OLUŞTURAN ÜRÜNLER TEMAS ETTİRİLMEMELİDİR.

ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

»  ESKİ TEZGAHIMI SÖKÜP YERİNE KOYACAĞIMIZ TEZGAHIN ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

CEVAP: TEZGAH YERİNE MONTE EDİLMİŞ İSE ZARURİ OLARAK BULUNDUĞU YERDE KESİLMEKTEDİR.

MERMER NEDEN PAHALIDIR?

MERMER SON KULLANICIYA ULAŞANA KADAR ONLARCA İŞLEMDEN GEÇEREK BELLİ BİR MALİYET KAZANMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI MERMER VE TÜREVLERİ PAHALIDIR.

EN UYGUN MERMERİ NASIL SEÇERİM?

EN UYGUN MERMERİ MUTFAĞANIZDAKİ DOLABIN RENK UYUMUNA, KULLANIM ŞEKLİNE VE AMACINA UYGUN OLARAK SEÇİLİR.

MERMER SICAKLIĞA DAYANIKLI MIDIR?

MERMER DOĞADA OLDUKÇA ZOR ŞARTLARA DAYANAK OLUŞTUĞUNDAN YÜKSEK SICAKLIKLARA DAYANIKLI BİR MALZEMEDİR. MERMERİN DAYANABİLECEĞİ EN FAZLA SICAKLIK LİMİTİNDEN BAHSETMEK MÜMKÜN OLMASADA MERMERİN TÜRÜNE GÖRE BU DEĞİŞİR.

MERMER UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN MÜ?

MERMER HARİCİ DARBE VE DEFARMASYONLARA MARUZ KALMADIKTAN SONRA ÇOK UZUN YILLAR SAĞLAMALIĞINI KORUR.

DİĞER SIK SORULAN SORULAR?

» MERMER SAĞLIK AÇISINDAN TAVSİYE EDİLİR Mİ?

Cevap: MERMER ÜZERİNDE ZARARLI BAKTERİ VE PLAK OLUŞTURMAZ. ANTİBAKTERİYELDİR.

» MERMERİN İÇİNDEKİ PARILTILI TAŞLAR ZAMANLA ÖZELLİĞİNİ KAYBEDER Mİ?

Cevap: ASLA KAYBETMEZ.

» MOZAİK BASAMAKLAR MERMERLE KAPLANA BİLİR Mİ?

Cevap: EVET KAPLANABİLİR.

» YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARMIDIR?

Cevap: EVET, YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARDIR. KULLANICI HATALARI GARANTİ KAPSAMINDA GİRMEZ.

» GARANTİ SÜRESİ NE KAÇ YILDIR?

Cevap: PROJE BAZLI DEĞİŞİR. ŞİRKET YETKİLİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 » Güvenlik Kodu : 245439
REFERANSLARIMIZ
UYGULAMALARIMIZ
Mermer Borsası ® olarak uygulamalarımızın detaylarını ve görsellerini sunuyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.