Beyoğlu / İSTANBUL
Sitede Ara

Porselen (Seramik) Mutfak Tezgahı

0212 613 88 45

 

Ülkemizde birçok sektörde, birçok konuda hizmet verilir.  Bunlardan biri de mutfak tezgahı ve mermer üretimleridir.

 
WhatsApp Hizli Basvuru
 


Seramik Tezgah

Bir evin en çok kullanılan alanlarından biri de  mutfaklardır. Mutfakta ise kuşkusuz en çok kullanılan yer tezgahtır.

 

Hem göz önünde olması  hem de mutfaktaki her işlemin tezgah üzerinde gerçekleşmesinden dolayı kaliteli  tercih edilmesi önemlidir. Seramik  tezgah da en çok talep olan tezgah türlerinden biridir. Mermer Borsası  olarak biz de bu hizmeti veren başarılı firmalardan biri olarak sektörde yer  alıyoruz.

 

Mutfak Tezgahında  Seramik Kullanımı

Mutfak tezgahında en  çok kullanılan türlerden biri de seramik  tezgah ürünleridir. Hem görünüm olarak şık olması hem de kullanışlı  olmasından dolayı mutfak tezgahlarında yaygın olarak tercih edilir. Mutfak  tezgahlarında birçok işlem yapılır.

 

Kesme, doğrama ve  temizleme gibi ürünlerin yanı sıra birçok aroma, tat ve koku da tezgahlarda  yapılır. Bu yüzden kolay temizlenebilen ve hemen yıpranmayan seramik modeller  daha kullanışlı olarak tercih edilir. Mat ya da parlak olarak seçilmesi de her  türlü mutfak dekorasyonuna uyum sağlanmasına yardımcı olur.

 

Şık ve sade  mutfaklarda ilk seçim olarak seramik tezgahların tercih edilmesi yaygın olarak  görülür. Renk olarak da birçok renkte ve desende olabilmesinin yanı sıra sade  modellerde de olabilir. Bu yüzden Mermer Borsası olarak biz de müşterilerimize  tavsiye ediyoruz.

 
 
Seramik Tezgah
 

 

Seramik Tercih  Edilmesinin Avantajları

İnsanlar, evlerine  eşya ve dekorasyon tercih ederken hem kullanışlı olmasını hem de şık olup  dekora uyum sağlamasını ister. İşte mutfak tezgahında da buna dikkat ederek  karar verilir. Seramik tezgah seçimi  de bu anlamda ciddi avantaj sağlar.

 

Suya dayanıklı  olması, kolay kolay hasar görmemesi ve özellikle güçlü kimyasal temizleyicilere  dayanıklı olması nedeniyle mutfaklarda aranan tezgah modellerindendir. Mermer  Borsası olarak firmamız da istenilen ölçüye ve modele göre seramik mermer ve  tezgahlar üreterek, satışını ve montajını da yapar.

 

Seramik Tezgah Seçimi

Piyasada birçok  seramik üreticisi vardır. Firmamızı diğerlerinden ayıran ve sektörde başarılı  olmamızı sağlayan temel etken ise kaliteden vazgeçmememizdir. Seramik  kullanımında her zaman kaliteli ürünlerin yanı sıra özenli işçiliğe de sahip  olmamız, öncelikli olarak tercih edilmemizi sağlar. Yalnızca üretim değil, aynı  zamanda satış ve montajlarını da yaptığımız seramik tezgah ve mermerlere talep  oldukça fazladır.

 

Tercih edenlerin  pişman olmayacağı ve son derece memnun kalacağı seramik tezgahve mermerler,  sizler için üretilmeye devam etmektedir. Siz de mutfaklarınız için kaliteli  seramik mermerleri firmamızdan tercih edebilirsiniz.

 

 

Mermer Borsası ® olarak Porselen/Seramik Mutfak Tezgahı uygulamaları, daireler, ofisler, hastane mutfakları ve villa mutfaklar gibi tüm mutfaklarda çizilmez yapısıyla, görsel kalitesi ve dayanıklı yapısından dolayı değer kazanmış ve tercih edilen bir üründür.

 

 


Bazı Porselen (Seramik) Mutfak Tezgahlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.
 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 


Telefonla Ara
Bizi Arayın
» Güncel Uygulamalarımız Yayında ( Tıklayın )  
Sık Sorulan Sorular
MERMER ÜRÜNLERİ NASIL PARLATIRIZ?

MERMER ÜRÜNLER KALINDAN BAŞLIYARAK İNCEYE DOĞTRYU ZIMPARAYLA AŞINDIRMAK SURETİYLE SON  POLİCH UYGULAMASIYLA PARLATILIR.BU UYGULAMA SAYESİNDE MERMERLERİMİZ İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI GERİ KAZANIR.

MERMER NEDEN AŞINIR?

MERMER OLAN YÜZEYE KİMYASAL ÜRÜNLER ,ÖZELLİKLE DE ASİDASYON OLUŞTURAN ÜRÜNLER TEMAS ETTİRİLMEMELİDİR.

ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

»  ESKİ TEZGAHIMI SÖKÜP YERİNE KOYACAĞIMIZ TEZGAHIN ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

CEVAP: TEZGAH YERİNE MONTE EDİLMİŞ İSE ZARURİ OLARAK BULUNDUĞU YERDE KESİLMEKTEDİR.

MERMER NEDEN PAHALIDIR?

MERMER SON KULLANICIYA ULAŞANA KADAR ONLARCA İŞLEMDEN GEÇEREK BELLİ BİR MALİYET KAZANMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI MERMER VE TÜREVLERİ PAHALIDIR.

EN UYGUN MERMERİ NASIL SEÇERİM?

EN UYGUN MERMERİ MUTFAĞANIZDAKİ DOLABIN RENK UYUMUNA, KULLANIM ŞEKLİNE VE AMACINA UYGUN OLARAK SEÇİLİR.

MERMER SICAKLIĞA DAYANIKLI MIDIR?

MERMER DOĞADA OLDUKÇA ZOR ŞARTLARA DAYANAK OLUŞTUĞUNDAN YÜKSEK SICAKLIKLARA DAYANIKLI BİR MALZEMEDİR. MERMERİN DAYANABİLECEĞİ EN FAZLA SICAKLIK LİMİTİNDEN BAHSETMEK MÜMKÜN OLMASADA MERMERİN TÜRÜNE GÖRE BU DEĞİŞİR.

MERMER UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN MÜ?

MERMER HARİCİ DARBE VE DEFARMASYONLARA MARUZ KALMADIKTAN SONRA ÇOK UZUN YILLAR SAĞLAMALIĞINI KORUR.

DİĞER SIK SORULAN SORULAR?

» MERMER SAĞLIK AÇISINDAN TAVSİYE EDİLİR Mİ?

Cevap: MERMER ÜZERİNDE ZARARLI BAKTERİ VE PLAK OLUŞTURMAZ. ANTİBAKTERİYELDİR.

» MERMERİN İÇİNDEKİ PARILTILI TAŞLAR ZAMANLA ÖZELLİĞİNİ KAYBEDER Mİ?

Cevap: ASLA KAYBETMEZ.

» MOZAİK BASAMAKLAR MERMERLE KAPLANA BİLİR Mİ?

Cevap: EVET KAPLANABİLİR.

» YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARMIDIR?

Cevap: EVET, YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARDIR. KULLANICI HATALARI GARANTİ KAPSAMINDA GİRMEZ.

» GARANTİ SÜRESİ NE KAÇ YILDIR?

Cevap: PROJE BAZLI DEĞİŞİR. ŞİRKET YETKİLİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 » Güvenlik Kodu : 839189
REFERANSLARIMIZ
UYGULAMALARIMIZ
Mermer Borsası ® olarak uygulamalarımızın detaylarını ve görsellerini sunuyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.