Beyoğlu / İSTANBUL
Sitede Ara

Mutfak Tezgahı

0212 613 88 45

Mutfak, insanın yemek ihtiyacını karşılamaya sağlayacak olan  evin veya bir mekanın en önemli kısmıdır. Mutfak denilince akla yemek masası,  buzdolabı, fırın, mutfak dolapları ve en önemlisi de mutfak tezgahı gelmektedir. Bir evin veya bir mekanın sahip olduğu  veya sahip olacağı en önemli iç tasarımıdır. Çünkü mutfak denildiğinde kişi  içerisinde huzurlu olmalı, yemek yapmaya istekli olmalıdır.

 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

 

Mutfak Tezgahı

Aynı zamanda da göze  hitap etmelidir. İşte bu noktada da göze çarpacak olan en önemli yer mutfak  tezgahları olacaktır. Bu tasarımda işini özenle yapan Mermer Borsası markamız uygun montaj ve uygulamalar ile kullanıcılar için bir numara  olacaktır.

 

Mutfak Tezgahı Neden Kullanılmaktadır?

Mutfak tezgahı;  tercihe göre belirlenen ve göze hitap edecek şekilde tasarlanan yapılardır. Bir  mutfak eşyasının koyulduğu ve kişilerin yemek yaparken rahatça  kullanabildikleri alanlardır. Mülk sahibi kişilerin evlerine veya mekanlarına  çağırdıkları ve ağırlamak istedikleri misafirleri için hazırlık yaptığı, boş ve  musluğa yakın duran alanlardır.

 

Mutfağın iç mekanı  için oldukça önemli olan mutfak tezgahı kişilerin zevklerini de yansıtmaktadır. Bu zevki ve deneyimi firmamız en iyi  şekilde sunmaktadır.

 
 
Mutfak Tezgahı
 

 

Mutfak Tezgah Türleri  Nelerdir?

Firmamızın özenle  tasarladığı ve ortaya çıkarttığı çeşitli mutfak tezgah modelleri bulunmaktadır.  Bunlar: koryan mutfak tezgahı, porselen mutfak tezgahı, kuvars mutfak tezgahı,  granit mutfak tezgahı ve mermer mutfak  tezgahı olmak üzere 5 tanedir. Bu tezgahları firmamız kullanıcılara  zamanında teslim etmektedir.

 

Koryan mutfak tezgahları; ofis, iş yeri, ev, sağlık  kuruluşları ve diğer mekan mutfaklarında da kullanılan bir tezgah türüdür. Mat  görüntüsüyle görsel estetik olanağı sunmaktadır.

 

Porselen mutfak  tezgahları; koryan tezgahların kullanıldığı yerler ve mekanlarda kullanılır.  Görüntüsü taş bir yapıya çizilen çizgileri anımsatır. Oldukça dayanıklı olan bu  tezgahlar,çizilme unsuru da oluşturmaz.

 

Kuvars mutfak  tezgahları; porselen ve koryan tezgahların kullanıldığı mekanlar gibi yerlerde  kullanılmaktadır. Görüntüsü diğer tezgah türlerine göre daha sadedir.

 

Granit mutfak  tezgahları; tüm mekan ve mutfaklarda kullanılmaktadır. Sağlam ve ömrü oldukça  uzundur. Görüntüsü benekli taş ambiyansını vermektedir.

 

Mermer mutfak  tezgahları; diğer mutfak tezgahları gibi tüm mutfaklarda kullanılmaktadır. Antibakteriyel  yapısıyla sağlık için önemli bir tezgah türüdür. Hem hijyenik yapısıyla hem de  estetik görüntüsüyle kullanıcıların tercihinde ilk sıradadır. Bazı tezgahların  sahip olduğu özellik gibi sıcaklığa karşıda oldukça dayanıklıdır.

 

Hangi Tezgah Türü  Daha Çok Kullanılmaktadır?

Mermer tezgah türü  firmamızda mutfak tasarımlarında en çok tercih edilen üründür. Darbelere ve  sıcaklığa karşı oldukça güçlü bir yapıya sahip olan mermer mutfak tezgahları,  aynı zamanda çevre dostudur. Mutfak ve mekan tasarımlarına en kolay şekilde  uyum sağlayabilmektedir.

Uzun ömürlü olan bu tezgah türleri içerisinde  bulundurduğu parlaklığı firmamızın özeni ile de asla kaybetmemektedir. Bu  nedenle kullanıcılarımızın mutfağı veya mekanları için en çok tercih ettikleri  ve kullandıkları mutfak tezgah türleri mermer tezgahlardır. 

 

Mermer Borsası  olarak mermer mutfak tezgah uygulamaları, daireler, ofisler ve villa mutfakları için özel mermer mutfak tezgahları ve diğer ürünlerimizle mutfak tezgahları tasarlıyoruz.


Bazı mutfak tezgahı aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

WhatsApp Hizli BasvuruKoryan Mutfak Tezgahı


Porselen (Seramik) Mutfak Tezgahı


Kuvars Mutfak Tezgahı


Granit Mutfak Tezgahı


Mermer Mutfak Tezgahı


Çimstone Mutfak Tezgahı

Telefonla Ara
Bizi Arayın
» Güncel Uygulamalarımız Yayında ( Tıklayın )  
Sık Sorulan Sorular
MERMER ÜRÜNLERİ NASIL PARLATIRIZ?

MERMER ÜRÜNLER KALINDAN BAŞLIYARAK İNCEYE DOĞTRYU ZIMPARAYLA AŞINDIRMAK SURETİYLE SON  POLİCH UYGULAMASIYLA PARLATILIR.BU UYGULAMA SAYESİNDE MERMERLERİMİZ İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI GERİ KAZANIR.

MERMER NEDEN AŞINIR?

MERMER OLAN YÜZEYE KİMYASAL ÜRÜNLER ,ÖZELLİKLE DE ASİDASYON OLUŞTURAN ÜRÜNLER TEMAS ETTİRİLMEMELİDİR.

ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

»  ESKİ TEZGAHIMI SÖKÜP YERİNE KOYACAĞIMIZ TEZGAHIN ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

CEVAP: TEZGAH YERİNE MONTE EDİLMİŞ İSE ZARURİ OLARAK BULUNDUĞU YERDE KESİLMEKTEDİR.

MERMER NEDEN PAHALIDIR?

MERMER SON KULLANICIYA ULAŞANA KADAR ONLARCA İŞLEMDEN GEÇEREK BELLİ BİR MALİYET KAZANMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI MERMER VE TÜREVLERİ PAHALIDIR.

EN UYGUN MERMERİ NASIL SEÇERİM?

EN UYGUN MERMERİ MUTFAĞANIZDAKİ DOLABIN RENK UYUMUNA, KULLANIM ŞEKLİNE VE AMACINA UYGUN OLARAK SEÇİLİR.

MERMER SICAKLIĞA DAYANIKLI MIDIR?

MERMER DOĞADA OLDUKÇA ZOR ŞARTLARA DAYANAK OLUŞTUĞUNDAN YÜKSEK SICAKLIKLARA DAYANIKLI BİR MALZEMEDİR. MERMERİN DAYANABİLECEĞİ EN FAZLA SICAKLIK LİMİTİNDEN BAHSETMEK MÜMKÜN OLMASADA MERMERİN TÜRÜNE GÖRE BU DEĞİŞİR.

MERMER UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN MÜ?

MERMER HARİCİ DARBE VE DEFARMASYONLARA MARUZ KALMADIKTAN SONRA ÇOK UZUN YILLAR SAĞLAMALIĞINI KORUR.

DİĞER SIK SORULAN SORULAR?

» MERMER SAĞLIK AÇISINDAN TAVSİYE EDİLİR Mİ?

Cevap: MERMER ÜZERİNDE ZARARLI BAKTERİ VE PLAK OLUŞTURMAZ. ANTİBAKTERİYELDİR.

» MERMERİN İÇİNDEKİ PARILTILI TAŞLAR ZAMANLA ÖZELLİĞİNİ KAYBEDER Mİ?

Cevap: ASLA KAYBETMEZ.

» MOZAİK BASAMAKLAR MERMERLE KAPLANA BİLİR Mİ?

Cevap: EVET KAPLANABİLİR.

» YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARMIDIR?

Cevap: EVET, YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARDIR. KULLANICI HATALARI GARANTİ KAPSAMINDA GİRMEZ.

» GARANTİ SÜRESİ NE KAÇ YILDIR?

Cevap: PROJE BAZLI DEĞİŞİR. ŞİRKET YETKİLİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 » Güvenlik Kodu : 218977
REFERANSLARIMIZ
UYGULAMALARIMIZ
Mermer Borsası ® olarak uygulamalarımızın detaylarını ve görsellerini sunuyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.