Beyoğlu / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Mermerit Tezgah

0212 613 88 45

Mermer ve aynı zamanda polyester tozlarının meydana  gelmesiyle oluşan sonrasında kalıplara dökülerek reaksiyon vermesini bekleyen  ürünlere denilmektedir. Firmamız mermerit  tezgah olarak tasarlayabilmektedir. Bu tezgahların alanlarına bakıldığı  takdirde okullarda, hastanelerde ya da lokantalarda çok fazla görülmektedir.

 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

 

Mermerit Tezgah

Alan kısıtlaması  bulunmayan bu tezgahların planlamasını ve montaj işlemlerini firmamızı  üstlenmektedir. Profesyonel kadromuzla birlikte mermerit tezgah sınırsız renk ve aynı zamanda model seçeneklerini  kullanıcılara sunmaktadır.

 

Kişinin istediği ebat  ve şekiller doğrultusunda kolayca üretilebilecek boyutlarda yerini almaktadır.  Firmamız bu anlamda mermerit tezgah konusunda müşterilere en doğru ve iyi hizmeti vererek bakteri ve mikroplara  karşı fazlasıyla dayanıklı olmaktadır.

 

Mermerit Tezgah  Nerelerde Kullanılır?

Hayatımızın her  alanında bizimle birlikte olan bu tezgahların belirli dönemlerde slim ve  parlatma işlemlerinden geçmesi gerekmektedir. Bu tarz süreçlerde firmamız müşterilere  en doğru hizmeti verebilmek adına çalışmalar yapmaktadır. Zeminlerde meydana  gelebilecek parlaklığı arttırabilmek adına yapılacak çalışmalar  değerlendirilmektedir.

 

Mermeritler doğal bir yapıya sahip olduğundan dolayı  periyodik temizlik anlamında sürekli hijyenik kalmaktadır. Pratik bir kullanım  yapısına sahip olduğu için faaliyetler konusunda uzun vadeli bir hizmet  vermektedir. Tüm alanlara firmamız desteğini sağlamaktadır.

 

Özellikle banyolarda  ve mutfak tezgahlarında en çok kullanılan ürün olarak bilinmektedir. Ürünlerin  kalitesi yaklaşık olarak 220 santigrat derece sıcaklığa kadar dayanabilecek  boyutlarda hazırlanmaktadır. Firmamız bu anlamda müşterilerimizi mağdur etmemek  adına en iyi ürünlerden bu tezgahları üretebilmektedir.

 

Mermerit Tezgah  Montajları Nasıl Yapılmaktadır?

Firmamız montaj  aşamasında kullanıcıların belirttiği adrese gelerek gerekli ölçülü alıp montaj  planı gerçekleştirmektedir. Doğrultusunda tüm aşamalar yeniden  belirlenmektedir. Uyguladığı destek sayesinde eksiksiz ve kesin olacak  kurumları başarılı bir şekilde bitirip müşterilere teslim etmektedir.

 

Monte edilen bu  sistemlerin her türlü dış etkiye karşı dayanıklı olduğu ve korunduğu  bilinmektedir. Kalıplar halinde üretilen bu tezgahlar farklı karışımların  birden fazla rengi ile de farklı renkler yapılıp karşımıza çıkabilmektedir.  Firmamıza gelen müşteriler istediği renkleri belirterek bizden bu yönde bir  kurulum isteyebilmektedir.

 

Mermerit Tezgah  Fiyatları?

Mermerit tezgahlar konusunda bir araştırma yapıldığı takdirde  bu tezgahların fiyat aralıkları genellikle üretilen maddenin içeriğine göre  değişmektedir. Madde ne kadar kaliteli olursa üretim anlamında fiyatlar o kadar  artmaktadır. Her zaman tercih edilecek olan ürünün kalitesi ne kadar fazla  olursa kullanım ömrü kullanıcılar bakımından o kadar fazla olmaktadır.

 

Tezgahların tüm  aşamalarında firmamız müşterilerin yanında olarak tüm soruların cevaplarını  vermektedir. Çevreye karşı duyarlı olabilecek bu tezgahların kapsama alanları  oldukça büyük yerlere kadar yayılmaktadır. 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
» Güncel Uygulamalarımız Yayında ( Tıklayın )  
Sık Sorulan Sorular
MERMER ÜRÜNLERİ NASIL PARLATIRIZ?

MERMER ÜRÜNLER KALINDAN BAŞLIYARAK İNCEYE DOĞTRYU ZIMPARAYLA AŞINDIRMAK SURETİYLE SON  POLİCH UYGULAMASIYLA PARLATILIR.BU UYGULAMA SAYESİNDE MERMERLERİMİZ İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI GERİ KAZANIR.

MERMER NEDEN AŞINIR?

MERMER OLAN YÜZEYE KİMYASAL ÜRÜNLER ,ÖZELLİKLE DE ASİDASYON OLUŞTURAN ÜRÜNLER TEMAS ETTİRİLMEMELİDİR.

ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

»  ESKİ TEZGAHIMI SÖKÜP YERİNE KOYACAĞIMIZ TEZGAHIN ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

CEVAP: TEZGAH YERİNE MONTE EDİLMİŞ İSE ZARURİ OLARAK BULUNDUĞU YERDE KESİLMEKTEDİR.

MERMER NEDEN PAHALIDIR?

MERMER SON KULLANICIYA ULAŞANA KADAR ONLARCA İŞLEMDEN GEÇEREK BELLİ BİR MALİYET KAZANMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI MERMER VE TÜREVLERİ PAHALIDIR.

EN UYGUN MERMERİ NASIL SEÇERİM?

EN UYGUN MERMERİ MUTFAĞANIZDAKİ DOLABIN RENK UYUMUNA, KULLANIM ŞEKLİNE VE AMACINA UYGUN OLARAK SEÇİLİR.

MERMER SICAKLIĞA DAYANIKLI MIDIR?

MERMER DOĞADA OLDUKÇA ZOR ŞARTLARA DAYANAK OLUŞTUĞUNDAN YÜKSEK SICAKLIKLARA DAYANIKLI BİR MALZEMEDİR. MERMERİN DAYANABİLECEĞİ EN FAZLA SICAKLIK LİMİTİNDEN BAHSETMEK MÜMKÜN OLMASADA MERMERİN TÜRÜNE GÖRE BU DEĞİŞİR.

MERMER UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN MÜ?

MERMER HARİCİ DARBE VE DEFARMASYONLARA MARUZ KALMADIKTAN SONRA ÇOK UZUN YILLAR SAĞLAMALIĞINI KORUR.

DİĞER SIK SORULAN SORULAR?

» MERMER SAĞLIK AÇISINDAN TAVSİYE EDİLİR Mİ?

Cevap: MERMER ÜZERİNDE ZARARLI BAKTERİ VE PLAK OLUŞTURMAZ. ANTİBAKTERİYELDİR.

» MERMERİN İÇİNDEKİ PARILTILI TAŞLAR ZAMANLA ÖZELLİĞİNİ KAYBEDER Mİ?

Cevap: ASLA KAYBETMEZ.

» MOZAİK BASAMAKLAR MERMERLE KAPLANA BİLİR Mİ?

Cevap: EVET KAPLANABİLİR.

» YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARMIDIR?

Cevap: EVET, YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARDIR. KULLANICI HATALARI GARANTİ KAPSAMINDA GİRMEZ.

» GARANTİ SÜRESİ NE KAÇ YILDIR?

Cevap: PROJE BAZLI DEĞİŞİR. ŞİRKET YETKİLİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 » Güvenlik Kodu : 434146
REFERANSLARIMIZ
UYGULAMALARIMIZ
Mermer Borsası ® olarak uygulamalarımızın detaylarını ve görsellerini sunuyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.