Beyoğlu / İSTANBUL
Sitede Ara

Mermer Ustası

0212 613 88 45

İstabul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan markamız 20  yıllık tecrübeye sahiptir. Mermer üretimi yaparak ürettiğimiz kendi  ürünlerimizin satışını da yapıyoruz. Firmamız mermerin kullanıldığı bütün  alanlar için uygun modelde mermerlerin üretimini yaparak satışını gerçekleştirmektedir.  Yurtiçine satışlarımız olduğu gibi uluslararası ticari faaliyetlerimiz de  bulunmaktadır. Bu özelliğimiz sayesinde Türkiye ve dünyada önemli sayıda  müşteri ağımız bulunmaktadır.

 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

 

Mermer Ustası

İstanbul’un her  yerinden siparişlere hızlı şekilde cevap verilerek müşterilerimizin mermer  talepleri en iyi şekilde karşılanmaktadır. Mermer Borsası adı altında markamızın internet sitesinde verdiğimiz e-ticaret faaliyetlerimiz sayesinde mermer ustası başlığı ile arama yapan birçok insanın mermer  ihtiyaçlarının en ideal ve kaliteli karşılandığı adres olarak müşterilerimizin  karşısına çıkmaktayız.

 

Mermer Nerede Kullanılmaktadır?

Birbirinden farklı  desenlere ve renkler sahip mermerler evlerde, hamamlarda, merdivenlerde,  işyerlerinin zeminlerinde ve fayansın kullanıldığı birçok alanda rahatlıkla  kullanılabilen ürünlerdir. Mutfak tezgahı, banko üstü, merdiven ve hol kaplama,  banyo veya tuvaletlerde, masa ve sehpalarda ve dayanıklı döşemenin kullanılmak  istendiği birçok yerde mermer kullanılabilmektedir.

 

Mermer Ustasını  Hizmetleri Nelerdir?

Mermer ustası sayesinde satın aldığınız mermerler kullanılacak alana uygun ölçülerde  firmamızda kesilerek hazır olarak kullanılacak meskene taşınır. Meskene  ulaştırılan mermerler mermer ustası eliyle inşaatın yapıldığı ve mermerin  kullanılacağı yerde özel aletlerle kullanılacağı alanlara monte  edilmektedirler.

 

Mutfak tezgahlarında  ve mesken merdivenlerinde özel kesim ve itinalı bir çalışma isteyen mermer  montaj işi firmamızın mermer ustası eliyle profesyonelce yerine getirilir.


 
Mermer Ustasi
 

 

Masa ve Sehpa  Mermerleri

Firmamız ile irtibata  geçmeniz ve ürünlerimizi yerinde görmek istemeniz halinde sizleri fiziki  mağazamızda en iyi şekilde ağırlayarak ürünlerimizi tanıtmaktayız. Masa ve  sehpa gibi ürünlerde firmamız tarafından üretilen ve satışı yapılan ürünler  mermerin kullanım alanlarının genişliğini en iyi açıklayan ürünlerdir. Yıllarca  sorunsuz olarak kullanılabilecek bu ürünleri evinizin veya işyerinizin ihtiyaç  duyulan her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Merdiven Yapımında Mermer Kullanımı Nasıldır?

Merdiven yapımında  tercih edilen mermerler özel kesim ve tasarımlarıyla firmamızın üretimi olarak  piyasaya sürülmektedir. Çok katlı veya müstakil yapıların merdivenlerinin  kaplanmasında mermerler eşsiz bir seçenek oluşturmaktadır.

 

Dayanıklı olması  kadar görsel olarak sunduğu kaliteli seyir keyfi de bir merdivende mermer  kullanılması için yeterli sebeplerdendir. Yapılarınızda çürük ve çabuk bozulan  ürünleri tercih etmek yerine mermer tercih ederek hem yapılarınıza uygun bir  görünüm kazandırabilir hem de yapılarınızın temizlik gibi konularda sorunsuzca  bakımının yapılmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Mermerin hayatınıza katacağı eşsiz rengin  detaylarını öğrenmek için firmamızı biran önce arayın veya markamızın internet sitesi üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

WhatsApp Hizli Basvuru
 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
» Güncel Uygulamalarımız Yayında ( Tıklayın )  
Sık Sorulan Sorular
MERMER ÜRÜNLERİ NASIL PARLATIRIZ?

MERMER ÜRÜNLER KALINDAN BAŞLIYARAK İNCEYE DOĞTRYU ZIMPARAYLA AŞINDIRMAK SURETİYLE SON  POLİCH UYGULAMASIYLA PARLATILIR.BU UYGULAMA SAYESİNDE MERMERLERİMİZ İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI GERİ KAZANIR.

MERMER NEDEN AŞINIR?

MERMER OLAN YÜZEYE KİMYASAL ÜRÜNLER ,ÖZELLİKLE DE ASİDASYON OLUŞTURAN ÜRÜNLER TEMAS ETTİRİLMEMELİDİR.

ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

»  ESKİ TEZGAHIMI SÖKÜP YERİNE KOYACAĞIMIZ TEZGAHIN ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

CEVAP: TEZGAH YERİNE MONTE EDİLMİŞ İSE ZARURİ OLARAK BULUNDUĞU YERDE KESİLMEKTEDİR.

MERMER NEDEN PAHALIDIR?

MERMER SON KULLANICIYA ULAŞANA KADAR ONLARCA İŞLEMDEN GEÇEREK BELLİ BİR MALİYET KAZANMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI MERMER VE TÜREVLERİ PAHALIDIR.

EN UYGUN MERMERİ NASIL SEÇERİM?

EN UYGUN MERMERİ MUTFAĞANIZDAKİ DOLABIN RENK UYUMUNA, KULLANIM ŞEKLİNE VE AMACINA UYGUN OLARAK SEÇİLİR.

MERMER SICAKLIĞA DAYANIKLI MIDIR?

MERMER DOĞADA OLDUKÇA ZOR ŞARTLARA DAYANAK OLUŞTUĞUNDAN YÜKSEK SICAKLIKLARA DAYANIKLI BİR MALZEMEDİR. MERMERİN DAYANABİLECEĞİ EN FAZLA SICAKLIK LİMİTİNDEN BAHSETMEK MÜMKÜN OLMASADA MERMERİN TÜRÜNE GÖRE BU DEĞİŞİR.

MERMER UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN MÜ?

MERMER HARİCİ DARBE VE DEFARMASYONLARA MARUZ KALMADIKTAN SONRA ÇOK UZUN YILLAR SAĞLAMALIĞINI KORUR.

DİĞER SIK SORULAN SORULAR?

» MERMER SAĞLIK AÇISINDAN TAVSİYE EDİLİR Mİ?

Cevap: MERMER ÜZERİNDE ZARARLI BAKTERİ VE PLAK OLUŞTURMAZ. ANTİBAKTERİYELDİR.

» MERMERİN İÇİNDEKİ PARILTILI TAŞLAR ZAMANLA ÖZELLİĞİNİ KAYBEDER Mİ?

Cevap: ASLA KAYBETMEZ.

» MOZAİK BASAMAKLAR MERMERLE KAPLANA BİLİR Mİ?

Cevap: EVET KAPLANABİLİR.

» YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARMIDIR?

Cevap: EVET, YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARDIR. KULLANICI HATALARI GARANTİ KAPSAMINDA GİRMEZ.

» GARANTİ SÜRESİ NE KAÇ YILDIR?

Cevap: PROJE BAZLI DEĞİŞİR. ŞİRKET YETKİLİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 » Güvenlik Kodu : 294186
REFERANSLARIMIZ
UYGULAMALARIMIZ
Mermer Borsası ® olarak uygulamalarımızın detaylarını ve görsellerini sunuyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.