Beyoğlu / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Mermer Tezgahı

0212 613 88 45

Birçok alanda tezgahlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konuda  firmamız mermer tezgahı tasarımı ya  da montajı konusundaki en iyi hizmeti kullanıcılara vermektedir. Tezgah  konusunda insanların kesinlikle iyi bir araştırma yapması gerekmektedir.  Seçilen mermer tezgahı ne kadar iyi  olursa o kadar uzun ömürlü olacağı bilinmektedir.

 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

 

Mermer Tezgahı

Bundan kaynaklı  sebepler düşünüldüğü takdirde firmamız ürettiği ürünler sayesinde kişiye  istediği hizmeti en iyi şekilde vermektedir. Firmamızın içeriğine bakıldığı  takdirde ürünün başlangıcından bitişine kadar her koşulda müşterilerimize  yardımcı olmaktadır.

 

Bu tezgahlar için ölçüler  profesyonel ekibimiz doğrultusunda yapılmaktadır. Ekibimiz işini bilen  kişilerden oluştuğundan dolayı herhangi bir problem de oldukça fazla çözümü  bünyesinde barındırmaktadır. Böylece mermer  tezgahı konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kişiler markamızı ziyaret  ederek aklındaki sorulara cevap bulmaktadır. Sadece ürünü oluşturma değil  montaj hizmetini de firmamız karşılamaktadır.

 

Mermer Tezgahı Hangi  Maddelerden Üretilmektedir?

Bu tezgahtan  faydalanacak olan kullanıcılar bu ürünlerin kesinlikle en sağlamını tercih  etmektedir. Ürünün içeriğine bakıldığı takdirde sudan ya da sıcaklıktan  etkilenmeyecek malzemelerden yapıldığı görülmektedir. Bunun dışında aşınmalara  karşı oldukça dirençli olduğu bilinmektedir.

 

Her açıdan  düşünüldüğü takdirde tezgahların kullanım ömrünün kullanıcının kullanma şekline  göre değiştiği görülmektedir. Özellikle üst bölgelerinde aşınma meydana  gelmemesi adına muhakkak bu tezgahların iyi bir ürünle kaplanması  gerekmektedir. Bu tarz ürünlerin kaplanması konusunda firmamız en iyi hizmeti  sunmaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetler doğrultusunda kullanıcılar memnun bir  şekilde ayrılmaktadır.

 
 
Mermer Tezgahı
 

  

 

Mermer Tezgahı  Fiyatları Nasıldır?

Fiyatların  içeriklerini ve ürünlerin değerini genellikle kalitesi ve yapıldığı madde  belirlemektedir. Bunun dışında mermerin uzunluğu monte edilecek yer ve buna  benzer birçok koşul önemli bir yere sahip olmaktadır. Mermerin büyüklüğü ne  kadar artarsa fiyat oranı da o kadar yükselmektedir. Firmamız bu anlamda  müşterilere yardımcı olabilmek için fiyat konusunda oldukça iyi bir analiz  yapmaktadır.

 

Ürünün  yerleştirileceği ya da alınacağı yer çok köşeli ve dönemeçli ise tezgahlar tek  tek ölçülerek nasıl kesileceğini karar verilmektedir. Tezgahlar alınmadan önce  muhakkak kullanılacak olan yerlerin ölçüleri belirtilmektedir. Buna bağlı  olarak da profesyonel ekiplerimiz belli bir fiyat ortaya çıkarmaktadır.

 

Mermer Tezgahı Montaj  İşlemi Nasıl Olmaktadır?

Markamız bu anlamda  müşterileri mağdur etmeden en iyi şekilde montajı tamamlamaktadır. Her yeri  hizmet vermesi sayesinde her şekilde alışveriş yapılabilmektedir.

 

Fiyat anlamında uçuk rakamlar meydana  getirmediğinden dolayı genel olarak çok tercih edilen bir marka olarak  bilinmektedir. Buna bağlı olarak montaj işlemlerinde ekip ürünü takılacağı yere  giderek oldukça sağlam ve başarılı bir şekilde işlemi tamamlamaktadır. 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
» Güncel Uygulamalarımız Yayında ( Tıklayın )  
Sık Sorulan Sorular
MERMER ÜRÜNLERİ NASIL PARLATIRIZ?

MERMER ÜRÜNLER KALINDAN BAŞLIYARAK İNCEYE DOĞTRYU ZIMPARAYLA AŞINDIRMAK SURETİYLE SON  POLİCH UYGULAMASIYLA PARLATILIR.BU UYGULAMA SAYESİNDE MERMERLERİMİZ İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI GERİ KAZANIR.

MERMER NEDEN AŞINIR?

MERMER OLAN YÜZEYE KİMYASAL ÜRÜNLER ,ÖZELLİKLE DE ASİDASYON OLUŞTURAN ÜRÜNLER TEMAS ETTİRİLMEMELİDİR.

ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

»  ESKİ TEZGAHIMI SÖKÜP YERİNE KOYACAĞIMIZ TEZGAHIN ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

CEVAP: TEZGAH YERİNE MONTE EDİLMİŞ İSE ZARURİ OLARAK BULUNDUĞU YERDE KESİLMEKTEDİR.

MERMER NEDEN PAHALIDIR?

MERMER SON KULLANICIYA ULAŞANA KADAR ONLARCA İŞLEMDEN GEÇEREK BELLİ BİR MALİYET KAZANMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI MERMER VE TÜREVLERİ PAHALIDIR.

EN UYGUN MERMERİ NASIL SEÇERİM?

EN UYGUN MERMERİ MUTFAĞANIZDAKİ DOLABIN RENK UYUMUNA, KULLANIM ŞEKLİNE VE AMACINA UYGUN OLARAK SEÇİLİR.

MERMER SICAKLIĞA DAYANIKLI MIDIR?

MERMER DOĞADA OLDUKÇA ZOR ŞARTLARA DAYANAK OLUŞTUĞUNDAN YÜKSEK SICAKLIKLARA DAYANIKLI BİR MALZEMEDİR. MERMERİN DAYANABİLECEĞİ EN FAZLA SICAKLIK LİMİTİNDEN BAHSETMEK MÜMKÜN OLMASADA MERMERİN TÜRÜNE GÖRE BU DEĞİŞİR.

MERMER UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN MÜ?

MERMER HARİCİ DARBE VE DEFARMASYONLARA MARUZ KALMADIKTAN SONRA ÇOK UZUN YILLAR SAĞLAMALIĞINI KORUR.

DİĞER SIK SORULAN SORULAR?

» MERMER SAĞLIK AÇISINDAN TAVSİYE EDİLİR Mİ?

Cevap: MERMER ÜZERİNDE ZARARLI BAKTERİ VE PLAK OLUŞTURMAZ. ANTİBAKTERİYELDİR.

» MERMERİN İÇİNDEKİ PARILTILI TAŞLAR ZAMANLA ÖZELLİĞİNİ KAYBEDER Mİ?

Cevap: ASLA KAYBETMEZ.

» MOZAİK BASAMAKLAR MERMERLE KAPLANA BİLİR Mİ?

Cevap: EVET KAPLANABİLİR.

» YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARMIDIR?

Cevap: EVET, YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARDIR. KULLANICI HATALARI GARANTİ KAPSAMINDA GİRMEZ.

» GARANTİ SÜRESİ NE KAÇ YILDIR?

Cevap: PROJE BAZLI DEĞİŞİR. ŞİRKET YETKİLİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 » Güvenlik Kodu : 701873
REFERANSLARIMIZ
UYGULAMALARIMIZ
Mermer Borsası ® olarak uygulamalarımızın detaylarını ve görsellerini sunuyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.