Beyoğlu / İSTANBUL
Sitede Ara

Mermer Mutfak Tezgahı

0212 613 88 45

Mermer mutfak tezgahı son zamanların en fazla tercih edilen  malzemeleri arasında yer almaktadır. Mutfak tezgahı yapılması sırasında oldukça  yaygın bir şekilde kullanılmakta olan malzemelerden birisi de mermer olarak  ifade edilebilmektedir.

 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

 

Mermer Mutfak Tezgahı

Tezgahların şık ve dayanıklı olmasının istenmesi de mermer  malzeme kullanılmasının tercih edilmesine yol açmaktadır. Mutfak tezgahlarının  malzemesi seçilirken ise en fazla özen gösterilen özelliklerinden birisi de  dayanıklı olmasıdır.

 

Mermer Mutfak Tezgahı Nedir?

Mutfaklarda sıklıkla  kullanılması tercih edilen malzemeler arasında mermer mutfak tezgahı da yer almaktadır. Magnezyum karbonat veya  kalsiyum karbonat içerikli doğal bir yüzey olduğunun söylenmesi de mümkün  olmaktadır.

 

Farklı renk ve desen  çeşitliliğine sahip olan mermer tezgahların çizilmelere ve ısıya karşı da  oldukça dayanıklı olduğu bilinmektedir. Mermer mutfak tezgahının, kireçtaşının  yoğun ısıya ve basınca maruz kalması sonucunda oluştuğunun söylenmesi mümkün  olmaktadır.

 

Neden Mermer Mutfak  Tezgahı Tercih Edilmelidir?

Mermer mutfak  tezgahlarının tercih edilmesinde ki en önemli etkenin ısıya ve çizilmeye karşı  oldukça dayanıklı olduğu söylenebilir. Mermer mutfak tezgahlarının aynı zamanda  kullanılan diğer malzemelere göre göze en hoş gelen ve çekici görünen malzeme  olduğunun söylenmesi de mümkün olabilmektedir. Mermer yüzeylerin kullanımı  sırasında sağladığı avantajlar nedeniyle sıklıkla tercih edildiği de ifade  edilebilmektedir.

 

Kullanım  avantajlarının yanında dekoratif yönüyle de mermer mutfak tezgahı oldukça sık bir şekilde tercih edilmekte olan  bir malzemedir. Mutfakta kullanılan tezgahların mermer olması göze de hoş gelen  bir malzeme olarak nitelendirilmesi mümkün olmaktadır. Mutfakta en fazla  kullanılan malzeme ise mermer olarak ifade edilebilir.


   

Mermer Mutfak Tezgahı
 

 

Mermer Mutfak Tezgahı  Fiyat ve Performans Değerlendirmesi

Mermer mutfak  tezgahının tercih edilmesinden önce kullanıcıların en fazla dikkat ettiği  özellikler arasında fiyat performans dengesinin yer aldığı da  söylenebilmektedir. Son zamanların en fazla tercih edilen mermer mutfak tezgahı  renklerinin ise siyah ve beyaz olduğu bilinmektedir. Oldukça dayanıklı bir  malzeme olması ve uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması nedeniyle de fiyat  performans özelliğinin oldukça dengeli olduğu bilinmektedir.

 

 Kullanılması en fazla  tercih edilen modellerden birisi de mermer  mutfak tezgahı olarak ifade edilebilmektedir. Kullanım ömrü ve özellikleri  göz önünde bulundurulduğunda ise mermer mutfak tezgahlarının en yaygın şekilde  tercih edilmekte olan malzeme olduğu söylenebilmektedir.

 

Mutfak tezgahlarının ısıya karşı ve  çizilmelere karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmesinin kullanım  ömrünü de arıtıcı bir etkisi bulunduğu söylenebilmektedir. Bu nedenle ise ahşap  veya benzeri malzemelerle üretilen tezgahlara göre daha yüksek performans  sağladığı ifade edilebilir.

 

Mutfakta estetik diyince birçoğumuzun aklına elbetti ki mermer mutfak tezgahı gelir.Zarif ve eşşiz görünümüyle evinize misafir olmayı  bekleyen mutfak tezgahlarımız, A sınıfı bir kalite oluşturmaktadır. Yaptırdığınız andan itibaren ilk günkü görünümü kaybetmemesiyle dikkatleri üzerine çeken mermer mutfak tezgahlarımız, darbelere dayanıklılık itibariyle de pişman olmayacağınız bir üründür. 
   

 

WhatsApp Hizli Basvuru

 

 

 
Mermer mutfak tezgahı denilince akla ilk  gelen tezgah ustalarımızla ücretsiz bir şekilde evinizde keşif yapıyor ve size özgün bir mutfak tezgahı imkanı sunuyoruz. Ürünlerimizin üretim aşamasında  sağlığa zararlı hiçbir kimyasal bileşen kullanılmamaktadır. Ayrıca mermer  mutfak tezgahlarımız çevre dostu özelliğiyle, sağlıksal kaliteden ödün vermemektedir. Bizler mermer tezgahı üreten bir firma olarak mermer,  granit, belenco çimstone, silestone ve dekton gibi tezgahlarımızla çeşitlilikte sınır tanımıyoruz. Gökkuşağını aratmayacak renk skalamızla her mutfağa uygun renklerde üretim yapıyoruz.


Mermer Borsası olarak biz, en hesaplı şekilde ürünlerimizi  temin etmekte ve müşterilerimizin memnuniyeti konusunda elimizden geleni  yapmaktayız. Böylece ülkemizin ekonomisine katkı sağlamakta ve mutfak tezgahı gelişimine ekstra bütçe ayırarak katkı sağlamaya çalışmaktayız. Her seferinde  müşterilerimizi mutlu ve mesut etme konusunda çabamız sonsuz. Mermer Borsası'nın en dikkat ettiği konulardan biri de müşteri refahı ve müşteri memnuniyetidir, bu nedenle mutfak tezgahlarımızın temizlenebilirlik açısından  kolaylık sağlanması için çalışmalarımızı üst seviyede yürtmekteyiz. Ürün  kalitemizi her zaman en iyi mertebede seçerken hiçbir masraftan kaçınmadığımızı ve işimizi layığıla yerine getirdiğimizi önemle belirtmek isteriz. Yaptığımız mermer mutfak tezgahları, hastane, otel, villa, konak, köşk ve birçok yerleşim yerinde kullanılmasıyla çok yönlü bir çalışma yürütmekteyiz.


Mermer Mutfak Tezgahı


  Mermer mutfak tezgahı piyasasının yıllardır değişmeyen  çınarı olarak Mermer Borsası, Türkiye'yi tüm dünya doğal taş alıcıları ve  üreticileri için bir orta nokta haline getirecek ve alanının lideri olmaya  devam edecek. Sektöründe her zaman zirveyi amaçlayan Mermer Borsası'nın mutfak tezgahları sadece mutfaklarından kalmayıp banyo, salon gibi odalarda da aktif olarak kullanılanbilmektedir. Her açıdan müşterilerimize kolaylık sağlamayı amaçladığımız için deformasyon sonrası çok rahat bir biçimde tadilatlara imza atıyoruz. İstenilen ölçü ve ebatlarda, dizayn ve tasarımlarda sayısız mermer mutfağı tezgahı imalatında görev alan ustalarımız yardımıyla, mermer tadilatlarını en özenli şekilde ve en kısa sürede bitirmeyi biz Mermer Borsası olarak sizlere borç biliyoruz. Baz oranı daha yüksek olan mutfak tezgahlarımız sayesinde limon, sirke ve benzeri türde asitlere fırsat tanımıyoruz. Ürünlerimizin kırılmaz ve çizilmez özellikleri sayesinde, mutfaktaki estetiği her zaman korumayı amaçlıyoruz. Saymakla bitiremeyeceğimiz özellikleri bulunan mermer mutfak tezgahlarımızın ısıya ve yanmaya karşı da dayanıklı olduğunu ayrıca belirtmek istiyoruz.


Mermer mutfak tezgahlarımızın ince ve esnek yapısı sayesinde  ülkenin dört bir yerinde faaliyet gösteriyor, bizimle birlikte bu yolda yürüyen ustalarımıza da kolaylıklar sağlıyoruz. Bunları yaparken hijyeni hiçe saymıyoruz ve ürünlerimizin antibakteriyel, bakteri barındırmaz bir şekilde üretilmesini sağlıyoruz. Neden sizde mutfağınızı bu eşsiz ürünlerle donatmayasınız ki?

   
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 


Telefonla Ara
Bizi Arayın
» Güncel Uygulamalarımız Yayında ( Tıklayın )  
Sık Sorulan Sorular
MERMER ÜRÜNLERİ NASIL PARLATIRIZ?

MERMER ÜRÜNLER KALINDAN BAŞLIYARAK İNCEYE DOĞTRYU ZIMPARAYLA AŞINDIRMAK SURETİYLE SON  POLİCH UYGULAMASIYLA PARLATILIR.BU UYGULAMA SAYESİNDE MERMERLERİMİZ İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI GERİ KAZANIR.

MERMER NEDEN AŞINIR?

MERMER OLAN YÜZEYE KİMYASAL ÜRÜNLER ,ÖZELLİKLE DE ASİDASYON OLUŞTURAN ÜRÜNLER TEMAS ETTİRİLMEMELİDİR.

ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

»  ESKİ TEZGAHIMI SÖKÜP YERİNE KOYACAĞIMIZ TEZGAHIN ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

CEVAP: TEZGAH YERİNE MONTE EDİLMİŞ İSE ZARURİ OLARAK BULUNDUĞU YERDE KESİLMEKTEDİR.

MERMER NEDEN PAHALIDIR?

MERMER SON KULLANICIYA ULAŞANA KADAR ONLARCA İŞLEMDEN GEÇEREK BELLİ BİR MALİYET KAZANMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI MERMER VE TÜREVLERİ PAHALIDIR.

EN UYGUN MERMERİ NASIL SEÇERİM?

EN UYGUN MERMERİ MUTFAĞANIZDAKİ DOLABIN RENK UYUMUNA, KULLANIM ŞEKLİNE VE AMACINA UYGUN OLARAK SEÇİLİR.

MERMER SICAKLIĞA DAYANIKLI MIDIR?

MERMER DOĞADA OLDUKÇA ZOR ŞARTLARA DAYANAK OLUŞTUĞUNDAN YÜKSEK SICAKLIKLARA DAYANIKLI BİR MALZEMEDİR. MERMERİN DAYANABİLECEĞİ EN FAZLA SICAKLIK LİMİTİNDEN BAHSETMEK MÜMKÜN OLMASADA MERMERİN TÜRÜNE GÖRE BU DEĞİŞİR.

MERMER UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN MÜ?

MERMER HARİCİ DARBE VE DEFARMASYONLARA MARUZ KALMADIKTAN SONRA ÇOK UZUN YILLAR SAĞLAMALIĞINI KORUR.

DİĞER SIK SORULAN SORULAR?

» MERMER SAĞLIK AÇISINDAN TAVSİYE EDİLİR Mİ?

Cevap: MERMER ÜZERİNDE ZARARLI BAKTERİ VE PLAK OLUŞTURMAZ. ANTİBAKTERİYELDİR.

» MERMERİN İÇİNDEKİ PARILTILI TAŞLAR ZAMANLA ÖZELLİĞİNİ KAYBEDER Mİ?

Cevap: ASLA KAYBETMEZ.

» MOZAİK BASAMAKLAR MERMERLE KAPLANA BİLİR Mİ?

Cevap: EVET KAPLANABİLİR.

» YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARMIDIR?

Cevap: EVET, YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARDIR. KULLANICI HATALARI GARANTİ KAPSAMINDA GİRMEZ.

» GARANTİ SÜRESİ NE KAÇ YILDIR?

Cevap: PROJE BAZLI DEĞİŞİR. ŞİRKET YETKİLİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 » Güvenlik Kodu : 131439
REFERANSLARIMIZ
UYGULAMALARIMIZ
Mermer Borsası ® olarak uygulamalarımızın detaylarını ve görsellerini sunuyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.