Beyoğlu / İSTANBUL
Sitede Ara

Mermer Fiyatları

0212 613 88 45

Bulunduğumuz birçok alanda mermere yer verilmektedir. Mermer  Borsası markamız tarafından montajı yapılan ve müşterilere eksiksiz teslim edilen ürünler  olarak nitelendirilebilmektedir. Kullanım alanlarına bakıldığı takdirde her  alanda karşımıza çıkan ürünler olarak görülmektedir. Mermerin yapısı  incelendiği takdirde sert ve kolay yıpranmayan ürünler olarak bilinmektedir.

 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

 

Mermer Fiyatları

Kullanıcılar  araştırma yaparken mermer fiyatları konusunda birçok skala görmektedir. Fiyatları etkileyebilecek en önemli hususlardan biri  yapılacak maddenin türü olmaktadır. Firmamız müşteriler hiçbir şekilde problem  yaşamasın diye ürettiği malzemeleri birinci sınıf kaliteli malzeme tercih etmektedir. Böylece mermer fiyatları değişmektedir.

 

Mermer çok geniş  çaplı alanlara kadar yayılım göstermektedir. Çoğunlukla mutfak alanlarında daha  fazla karşımıza çıkmaktadır. Son dönemlerde cam kenarlarında fazlasıyla  bulunmaktadır. Mermerin gösterdiği faaliyet alanları fabrikalara kadar  yayıldığı için üretim anlamında çok geniş kitlelere hitap etmektedir.

 

Mermer Montajı Nasıl  Yapılır?

Montaj aşamaları  düşünüldüğü takdirde ilk önce firmamız belli başlı araştırmalar yapmaktadır. Bu  araştırmaların aşamaları kısmında genellikle montajın yapılacağı bölge  belirlenmektedir. Montajın yapılacağı yerin kesinlikle sağlam olması  gerekmektedir. Parçalar tek tek bunu uygun şekilde kesilip uygun yapıştırıcılar  ile yapıştırılmaktadır.

 

Firmamızı bu anlamda  disiplinli ve pratik çalışmaktadır. Alıcıları mağdur etmemek adına her detaya  inilip tek tek analiz edilmektedir. Mermerin hangi bölgeye daha uyumlu  olacağına karar vermektedir. Profesyonel ekip tüm işlemleri art arda ve hızlı  bir şekilde yapmaktadır. Gerekli buldukları zamanlarda müşterileri  bilgilendirmek adına çalışmaları göstermektedir.

 

Bir ya da daha fazla  kişinin çalışması ile birlikte kısa zamanda büyük işler başarılmaktadır. Bu da  kullanıcılar için mermer fiyatları konusunda  farklılıklar ortaya çıkarabilmektedir. Bulunan bölgenin büyüklüklerine veya  küçüklüklerine göre fiyatlar yeniden biçilmektedir.

 

Mermer Çeşitleri  Nelerdir?

Çeşitlerine bakıldığı  takdirde mermerin binlerce çeşidi olduğu görülmektedir. Kullanacak kişilerin  isteği üzerine modeller ve kaplamalar değişebilmektedir. Renk anlamında da  farklı renkler ile karşımıza çıkmaktadır.

 

Genellikle son dönemlerde özellikle tezgahlar için koyu renk  tonları daha fazla tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden biri  tezgahların kesinlikle kir tutmaması olmaktadır. Mermerlerden meydana gelen  tezgahlar üzerindeki tüm kalıntıları yok ederek temiz kalmaktadır. Aldığı dış  etkilere karşı da fazlasıyla dayanıklı olduğu bilinmektedir.

 

Mermer Üretimi  Konusunda Profesyonel Ekibin Avantajları Nelerdir?

Ekiplerin en büyük faydalarından biri oldukça  temiz iş çıkarması olmaktadır. Herhangi bir aksilikte veya problemde erken  çözüm olanağı sunmaktadır. Bunun yanında yapılan çalışmaların sonucunda etkili  ve kesin bir çözüm ortaya çıkarmaktadır. Nitelik bakımından zengin bir kadrodan  oluşan bu ekip yaptığı tüm çalışmalarda her zaman memnuniyet sağlamaktadır.

 

WhatsApp Hizli Basvuru
 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
» Güncel Uygulamalarımız Yayında ( Tıklayın )  
Sık Sorulan Sorular
MERMER ÜRÜNLERİ NASIL PARLATIRIZ?

MERMER ÜRÜNLER KALINDAN BAŞLIYARAK İNCEYE DOĞTRYU ZIMPARAYLA AŞINDIRMAK SURETİYLE SON  POLİCH UYGULAMASIYLA PARLATILIR.BU UYGULAMA SAYESİNDE MERMERLERİMİZ İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI GERİ KAZANIR.

MERMER NEDEN AŞINIR?

MERMER OLAN YÜZEYE KİMYASAL ÜRÜNLER ,ÖZELLİKLE DE ASİDASYON OLUŞTURAN ÜRÜNLER TEMAS ETTİRİLMEMELİDİR.

ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

»  ESKİ TEZGAHIMI SÖKÜP YERİNE KOYACAĞIMIZ TEZGAHIN ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

CEVAP: TEZGAH YERİNE MONTE EDİLMİŞ İSE ZARURİ OLARAK BULUNDUĞU YERDE KESİLMEKTEDİR.

MERMER NEDEN PAHALIDIR?

MERMER SON KULLANICIYA ULAŞANA KADAR ONLARCA İŞLEMDEN GEÇEREK BELLİ BİR MALİYET KAZANMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI MERMER VE TÜREVLERİ PAHALIDIR.

EN UYGUN MERMERİ NASIL SEÇERİM?

EN UYGUN MERMERİ MUTFAĞANIZDAKİ DOLABIN RENK UYUMUNA, KULLANIM ŞEKLİNE VE AMACINA UYGUN OLARAK SEÇİLİR.

MERMER SICAKLIĞA DAYANIKLI MIDIR?

MERMER DOĞADA OLDUKÇA ZOR ŞARTLARA DAYANAK OLUŞTUĞUNDAN YÜKSEK SICAKLIKLARA DAYANIKLI BİR MALZEMEDİR. MERMERİN DAYANABİLECEĞİ EN FAZLA SICAKLIK LİMİTİNDEN BAHSETMEK MÜMKÜN OLMASADA MERMERİN TÜRÜNE GÖRE BU DEĞİŞİR.

MERMER UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN MÜ?

MERMER HARİCİ DARBE VE DEFARMASYONLARA MARUZ KALMADIKTAN SONRA ÇOK UZUN YILLAR SAĞLAMALIĞINI KORUR.

DİĞER SIK SORULAN SORULAR?

» MERMER SAĞLIK AÇISINDAN TAVSİYE EDİLİR Mİ?

Cevap: MERMER ÜZERİNDE ZARARLI BAKTERİ VE PLAK OLUŞTURMAZ. ANTİBAKTERİYELDİR.

» MERMERİN İÇİNDEKİ PARILTILI TAŞLAR ZAMANLA ÖZELLİĞİNİ KAYBEDER Mİ?

Cevap: ASLA KAYBETMEZ.

» MOZAİK BASAMAKLAR MERMERLE KAPLANA BİLİR Mİ?

Cevap: EVET KAPLANABİLİR.

» YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARMIDIR?

Cevap: EVET, YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARDIR. KULLANICI HATALARI GARANTİ KAPSAMINDA GİRMEZ.

» GARANTİ SÜRESİ NE KAÇ YILDIR?

Cevap: PROJE BAZLI DEĞİŞİR. ŞİRKET YETKİLİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 » Güvenlik Kodu : 977766
REFERANSLARIMIZ
UYGULAMALARIMIZ
Mermer Borsası ® olarak uygulamalarımızın detaylarını ve görsellerini sunuyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.