Beyoğlu / İSTANBUL
Sitede Ara

Mermer Firması

0212 613 88 45

İç ve dış mekanlarda mermer, traverten, granit, beton ve  diğer tüm yüzeyler için eksiksiz bakım sunan hizmet şirketiyiz. Hizmet  içeriğimizde, mermer, granit, traverten, kalker, arduvaz ve diğer tüm doğal  taşların parlatılması, honlanması, taşlanması, temizlenmesi ve sızdırmaz hale  getirilmesi konusunda da uzmanız. Müşterilerimiz için pek çok farklı mutfak  tezgahı seçeneği de sunmaktayız.

 

Mermer Firması

Sadece en son  teknolojiyi ve en kanıtlanmış teknikleri kullanan uzman ekibimiz, büyük ya da  küçük tüm mermer ve taş bakım projelerini tam anlamı ile gerçekleştirebilir.  Genel olarak mermer firması hizmetlerinde konut ya da ticari olsun, her zaman istenilen sonuçları sağlayan  firmamız, müşteri odaklı çalışmalar yapmaktadır.

 

Mermer Hizmetleri

Genelde mermer firması olarak, derin lekeli  noktalar, mermerin taşlanması, yeniden cilalanması ve kristalleştirilmesi  işlemlerini en doğru şekilde yapmaktayız. Firma olarak, müşterinin ihtiyacına  göre size çeşitli seçeneklerde mermer paketleri de sunuyoruz.

 

Malzemelerin tam  anlamı ile yüksek kalitede olmasını sağlamak amacı ile mermeri ilk noktadan en  son noktaya kadar profesyonel bir şekilde işleriz. Mutfak alanlarında çok fazla  kullanım sağlanan mermer tezgahlar hem sağlam hem de dekoratif özellikleri ile  göz alıcı olmaktadır.

 
 
Mermer Firması
 

 

Mermer Tasarım  Hizmetleri

Genelde  müşterilerimizin mutfak tezgah mermeri seçiminde kolayca karar vermeleri için  rengi ve dokunuşu önceden hissetmeleri için istenilen stilin örnekleri de  mevcuttur. Tasarımı en iyi şekilde yapmak için profesyonel teknolojiler  kullanarak projeler ortaya çıkmaktadır. Çevrimiçi 7/24 üst düzey tasarımcı  ekibimiz ile en kaliteli ve en dayanıklı mutfak tezgah ürünlerini tasarlamakta,  üretmekte ve monte etmekteyiz.

 

Verilen tüm  hizmetlerde müşterilerinin güvenini kazandık ve daima müşteri odaklı çalışmalar  yaptık. Genel olarak mermer firması olarak  çok geniş bir hizmet yelpazesine sahip olmaktayız. Ev tasarımı, zemin,  merdivenler, dış duvarlar, bar tezgahları ve taş kullanımının mümkün olduğu  diğer tüm alanlar için planlamalar yapılabilir, en uygun dekoru sağlayabiliriz.

 

Dekoratif Mermer Hizmetleri

Mutfak tezgah üstü  zeminin tasarımında lüks bir alan vizyonu yaratmak için lüks mermer stili  kullanımları sunulmaktadır. Lavabo tasarımında da koyu renk mermer, banyonun  zemin tasarımında buna uygun renkte mermer ve duvar tasarımında da uygun mermer  seçenekleri kullanılmaktadır.

 

Müşterilerimiz hem  mutfak hem de banyo tasarımında farklı tasarım ve dizayn özellikleri ile  beklentilerini tam olarak karşılayan hizmetlerimizden memnun kalmaktadır.

 

Firmamız; her alanda banyo zemini, zarafet ve saflık hissi yaratan, saf beyaz bir banyo ya da mutfak yaratarak, en doğru ve  en etkili hizmetleri sunmaktadır. 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
» Güncel Uygulamalarımız Yayında ( Tıklayın )  
Sık Sorulan Sorular
MERMER ÜRÜNLERİ NASIL PARLATIRIZ?

MERMER ÜRÜNLER KALINDAN BAŞLIYARAK İNCEYE DOĞTRYU ZIMPARAYLA AŞINDIRMAK SURETİYLE SON  POLİCH UYGULAMASIYLA PARLATILIR.BU UYGULAMA SAYESİNDE MERMERLERİMİZ İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI GERİ KAZANIR.

MERMER NEDEN AŞINIR?

MERMER OLAN YÜZEYE KİMYASAL ÜRÜNLER ,ÖZELLİKLE DE ASİDASYON OLUŞTURAN ÜRÜNLER TEMAS ETTİRİLMEMELİDİR.

ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

»  ESKİ TEZGAHIMI SÖKÜP YERİNE KOYACAĞIMIZ TEZGAHIN ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

CEVAP: TEZGAH YERİNE MONTE EDİLMİŞ İSE ZARURİ OLARAK BULUNDUĞU YERDE KESİLMEKTEDİR.

MERMER NEDEN PAHALIDIR?

MERMER SON KULLANICIYA ULAŞANA KADAR ONLARCA İŞLEMDEN GEÇEREK BELLİ BİR MALİYET KAZANMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI MERMER VE TÜREVLERİ PAHALIDIR.

EN UYGUN MERMERİ NASIL SEÇERİM?

EN UYGUN MERMERİ MUTFAĞANIZDAKİ DOLABIN RENK UYUMUNA, KULLANIM ŞEKLİNE VE AMACINA UYGUN OLARAK SEÇİLİR.

MERMER SICAKLIĞA DAYANIKLI MIDIR?

MERMER DOĞADA OLDUKÇA ZOR ŞARTLARA DAYANAK OLUŞTUĞUNDAN YÜKSEK SICAKLIKLARA DAYANIKLI BİR MALZEMEDİR. MERMERİN DAYANABİLECEĞİ EN FAZLA SICAKLIK LİMİTİNDEN BAHSETMEK MÜMKÜN OLMASADA MERMERİN TÜRÜNE GÖRE BU DEĞİŞİR.

MERMER UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN MÜ?

MERMER HARİCİ DARBE VE DEFARMASYONLARA MARUZ KALMADIKTAN SONRA ÇOK UZUN YILLAR SAĞLAMALIĞINI KORUR.

DİĞER SIK SORULAN SORULAR?

» MERMER SAĞLIK AÇISINDAN TAVSİYE EDİLİR Mİ?

Cevap: MERMER ÜZERİNDE ZARARLI BAKTERİ VE PLAK OLUŞTURMAZ. ANTİBAKTERİYELDİR.

» MERMERİN İÇİNDEKİ PARILTILI TAŞLAR ZAMANLA ÖZELLİĞİNİ KAYBEDER Mİ?

Cevap: ASLA KAYBETMEZ.

» MOZAİK BASAMAKLAR MERMERLE KAPLANA BİLİR Mİ?

Cevap: EVET KAPLANABİLİR.

» YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARMIDIR?

Cevap: EVET, YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARDIR. KULLANICI HATALARI GARANTİ KAPSAMINDA GİRMEZ.

» GARANTİ SÜRESİ NE KAÇ YILDIR?

Cevap: PROJE BAZLI DEĞİŞİR. ŞİRKET YETKİLİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 » Güvenlik Kodu : 432125
REFERANSLARIMIZ
UYGULAMALARIMIZ
Mermer Borsası ® olarak uygulamalarımızın detaylarını ve görsellerini sunuyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.