Beyoğlu / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Koryan Tezgah

0212 613 88 45

 

Koryan, ilk kez 1967'de kullanıldı, ± 1/3 akrilik reçine  Polimetilmetakrilat veya PMMA olarak da bilinir ve ± 2/3 doğal minerallerden  oluşan katı, gözeneksiz, homojen bir yüzey malzemesidir. Alüminyum trihidrat  olarak adlandırılan Koryan, boksitten elde edilen bir maddedir. 


   

    WhatsApp Hizli Basvuru 
 

Koryan Tezgah

Yüzey yapımında  kullanılan Koryan, yaşam alanlarında dayanıklı bir malzeme olarak karşımıza  çıkıyor. Mekanik, termal, elektrik ve diğer yüzeyler için test edilen Koryan,  geniş uygulama yelpazesi ve dayanıklı yapısı nedeniyle yüzey oluşturma için en  çok kullanılan malzemelerden biridir.

 

Koryan Size Ne Sunuyor? Ne İşe Yarar?

Firmamız ürün gamı  içerisinde yer alan ve tüm iç ve dış mekanlarda kullanılabilen Koryan tezgah,  ortama kişilik kazandıran yapısıyla uzun ömürlü, dayanıklı ve şık hijyenik  uygulamalar sunuyor. Koryan çalışma yüzeyleri, yüzey kaplamaları, ofis  yüzeyleri, alışveriş merkezi rafları vb. uygulama alanlarına kalite katarak  sunduğu diğer avantajları da şu şekilde sıralayabiliriz:

 

Dayanıklılık ve Sağlamlık

Firmamızda tamamen sağlam bir malzeme oldukları için koryan tezgah yapılmaktadır. Koryan  masanın bakteri ve mantarların üremesini engelleyen özellikleri ortama sağlıklı  bir hava katar. Uluslararası laboratuvarlar tarafından hijyenik olarak kabul  edilen koryan tezgah, antibakteriyel  özelliği ile sizi korur ve koryan tezgah nasıl kullanılır diyenler için  dayanıklılık ön plana taşımaktayız.

 

Mermer Borsası olarak  sınırsız tasarım olanakları sunuyoruz. Firmamızda koryan tezgah ve diğer tüm parçalar mükemmel bir şekilde  birleştirilmiştir. Bu durum gözü yoran ve odadan memnuniyetsizlik yaratan  detayları ortadan kaldırmaktadır. Kenarlardaki detaylar bile göze hoş geliyor.  Koryan yüzeylerin kullanımı bu nedenle mutfaklarda daha yaygındır. Koryan  mutfak karoları da tasarımıyla göz dolduruyor. Koryan ekran özellikleri  kullanım kolaylığı sağlar.

 

Koryan, gaz yaymayan ve kimyasal atık içermeyen bir  malzemedir. Yanma sırasında karbon monoksit açığa çıkar ve havaya salınan duman  çok açık renklidir. Zararlı gazlar içermeyen halka açık umumi yerlerde, mağaza  ve türevleri gibi yerlerde ve hastanelerde güvenle kullanılabilir. Koryan  masaların kullanımı oldukça sağlıklıdır. Koryan seviye işaretleri,  kullanıcılarına hijyenik bir garanti sunmakta ve bu sebeple firmamızda en çok  şatışı yapılan ürün olarak bünyemizde var olmaktadır.

 
 

Koryan Tezgah
 

Sıfır Kusur

Koryan mutfak veya banyolar yanlış kullanımdan dolayı  kolayca tamir edilebilir. Deterjan ve süngerlerle malzemeyi tamamen  değiştirmeye gerek kalmadan zarar vermeden temizlenebilir. Ayrıca sökülmeden  yerinde tamir edilebilir. Akrilik tezgahlar gibi, Koryan tezgahlar da  ekonomiktir.

 

İletişim

Markamıza internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşarak  koryan tezgahlar ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca mermer, mutfak tezgahı  gibi ürünler üreten, satan ve montajını yapan bir firma olarak siz değerli  müşterilerimize kaliteli ve güleryüzlü hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan tüm  sorularınızın yanıtlarını uzman kadromuz sayesinde destek alarak çözüme  kavuşturabilirsiniz.

 
 

WhatsApp Hizli Basvuru
 
 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
» Güncel Uygulamalarımız Yayında ( Tıklayın )  
Sık Sorulan Sorular
MERMER ÜRÜNLERİ NASIL PARLATIRIZ?

MERMER ÜRÜNLER KALINDAN BAŞLIYARAK İNCEYE DOĞTRYU ZIMPARAYLA AŞINDIRMAK SURETİYLE SON  POLİCH UYGULAMASIYLA PARLATILIR.BU UYGULAMA SAYESİNDE MERMERLERİMİZ İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI GERİ KAZANIR.

MERMER NEDEN AŞINIR?

MERMER OLAN YÜZEYE KİMYASAL ÜRÜNLER ,ÖZELLİKLE DE ASİDASYON OLUŞTURAN ÜRÜNLER TEMAS ETTİRİLMEMELİDİR.

ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

»  ESKİ TEZGAHIMI SÖKÜP YERİNE KOYACAĞIMIZ TEZGAHIN ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

CEVAP: TEZGAH YERİNE MONTE EDİLMİŞ İSE ZARURİ OLARAK BULUNDUĞU YERDE KESİLMEKTEDİR.

MERMER NEDEN PAHALIDIR?

MERMER SON KULLANICIYA ULAŞANA KADAR ONLARCA İŞLEMDEN GEÇEREK BELLİ BİR MALİYET KAZANMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI MERMER VE TÜREVLERİ PAHALIDIR.

EN UYGUN MERMERİ NASIL SEÇERİM?

EN UYGUN MERMERİ MUTFAĞANIZDAKİ DOLABIN RENK UYUMUNA, KULLANIM ŞEKLİNE VE AMACINA UYGUN OLARAK SEÇİLİR.

MERMER SICAKLIĞA DAYANIKLI MIDIR?

MERMER DOĞADA OLDUKÇA ZOR ŞARTLARA DAYANAK OLUŞTUĞUNDAN YÜKSEK SICAKLIKLARA DAYANIKLI BİR MALZEMEDİR. MERMERİN DAYANABİLECEĞİ EN FAZLA SICAKLIK LİMİTİNDEN BAHSETMEK MÜMKÜN OLMASADA MERMERİN TÜRÜNE GÖRE BU DEĞİŞİR.

MERMER UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN MÜ?

MERMER HARİCİ DARBE VE DEFARMASYONLARA MARUZ KALMADIKTAN SONRA ÇOK UZUN YILLAR SAĞLAMALIĞINI KORUR.

DİĞER SIK SORULAN SORULAR?

» MERMER SAĞLIK AÇISINDAN TAVSİYE EDİLİR Mİ?

Cevap: MERMER ÜZERİNDE ZARARLI BAKTERİ VE PLAK OLUŞTURMAZ. ANTİBAKTERİYELDİR.

» MERMERİN İÇİNDEKİ PARILTILI TAŞLAR ZAMANLA ÖZELLİĞİNİ KAYBEDER Mİ?

Cevap: ASLA KAYBETMEZ.

» MOZAİK BASAMAKLAR MERMERLE KAPLANA BİLİR Mİ?

Cevap: EVET KAPLANABİLİR.

» YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARMIDIR?

Cevap: EVET, YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARDIR. KULLANICI HATALARI GARANTİ KAPSAMINDA GİRMEZ.

» GARANTİ SÜRESİ NE KAÇ YILDIR?

Cevap: PROJE BAZLI DEĞİŞİR. ŞİRKET YETKİLİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 » Güvenlik Kodu : 318301
REFERANSLARIMIZ
UYGULAMALARIMIZ
Mermer Borsası ® olarak uygulamalarımızın detaylarını ve görsellerini sunuyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.