Beyoğlu / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Çimstone Tezgah

0212 613 88 45

 

Tezgah kullanımı özellikle banyo ve mutfaklarda oldukça  yaygındır. Bu alanda iş yapan firma sayısı da oldukça fazladır. Mermer Borsası olarak biz de bu alanda faaliyet gösteriyor ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Sektörde, bizleri diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğiniz ise temiz işçiliğimiz, kalite anlayışımız ve kalite kadar görünüme de önem vermemizdir.

 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

 

Çimstone Tezgah

Tezgah konusunda çimstone tezgah da son derece yaygın olarak üretip, sattığımız malzemelerden biridir. Üretmenin yanı sıra, satışını ve montajını da yaptığımız bu tezgahları tercih edenler oldukça memnun kalır. Biz de firma olarak müşterilerimize bu tezgah kullanımını da önermekteyiz.

 

Çimstone Tezgah Özellikleri

Birçok raf ve tezgah çeşitleri vardır. Bunların birçok farklı özellikleri vardır. Çimstone tezgah özellikleri de oldukça fazladır. En önemli özelliği gözeneksiz yapıda olmasıdır. Bu sayede temizlikleri son derece kolaydır. Parlatma ve cila gibi detaylara da ihtiyaç duymaması en önemli artılarından biridir. Biz de firmamızda bu tezgah türünün üretimine oldukça önem vermekteyiz.

 

Yüksek ısıya, çiziklere ve aşınma durumlarına da dayanıklı olması tercih edilebilirliğini arttırmıştır. Özel bakıma gerek olmayan ve kimyasallardan etkilenmeyen bu tezgahı özellikle banyo ve mutfaklara özel olarak üretmekteyiz.

 
Çimstone Tezgah
 

Çimstone Tezgah Modelleri

Mermer Borsası olarak Çimstone tezgah modellerinde son derece fazla çeşit vardır. Gelen ölçü bilgisi ve modele göre de üretim  yapılmaktadır. Mutfak ve banyolarda genelde açık renkler tercih edilse de koyu renkler de dekorasyona göre tercih edilmektedir. Granit tezgahlara göre daha hafif olan bu modeller son derece kullanışlı olarak tercih edilir.

 

Özellikle ev hanımları bu tezgah çeşitlerinden son derece memnundur. L mutfaklara, düz mutfaklara ya da oval mutfaklara uygun olacak şekilde doğru ölçü bilgisiyle üretimler yapılır. Son derece kaliteli olan ve kullananları pişman etmeyen bu modeller, piyasadaki diğer tezgah modellerine göre de biraz daha uygun fiyatlıdır.

 

Çimstone Tezgah Fiyatlandırması

Çimstone tezgahların fiyatlandırılmasında birçok faktör etkilidir. Çimstone tezgah fiyatları, metre olarak verilir. Renge ve işçiliğe göre de tezgahların fiyatları değişebilir. Bu tezgahların firmamızdan tercih edilmesi ile müşteriler de son derece memnun kalır.

 

Yalnızca üretim değil, satış ve montaj  konularında da hizmet veren firmamız tecrübeli ve uzman kişilerden oluşan kadrosuyla son derece başarılı hizmet vermektedir. Bu tezgahların son derece kaliteli olmasının yanı sıra kullanım ve temizlik açısından da kolaylık sağlaması büyük avantaj sağlar. Bu açıdan da oldukça fazla evde bu model tezgahlara rastlayabilirsiniz.


  

WhatsApp Hizli Basvuru
 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
» Güncel Uygulamalarımız Yayında ( Tıklayın )  
Sık Sorulan Sorular
MERMER ÜRÜNLERİ NASIL PARLATIRIZ?

MERMER ÜRÜNLER KALINDAN BAŞLIYARAK İNCEYE DOĞTRYU ZIMPARAYLA AŞINDIRMAK SURETİYLE SON  POLİCH UYGULAMASIYLA PARLATILIR.BU UYGULAMA SAYESİNDE MERMERLERİMİZ İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI GERİ KAZANIR.

MERMER NEDEN AŞINIR?

MERMER OLAN YÜZEYE KİMYASAL ÜRÜNLER ,ÖZELLİKLE DE ASİDASYON OLUŞTURAN ÜRÜNLER TEMAS ETTİRİLMEMELİDİR.

ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

»  ESKİ TEZGAHIMI SÖKÜP YERİNE KOYACAĞIMIZ TEZGAHIN ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

CEVAP: TEZGAH YERİNE MONTE EDİLMİŞ İSE ZARURİ OLARAK BULUNDUĞU YERDE KESİLMEKTEDİR.

MERMER NEDEN PAHALIDIR?

MERMER SON KULLANICIYA ULAŞANA KADAR ONLARCA İŞLEMDEN GEÇEREK BELLİ BİR MALİYET KAZANMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI MERMER VE TÜREVLERİ PAHALIDIR.

EN UYGUN MERMERİ NASIL SEÇERİM?

EN UYGUN MERMERİ MUTFAĞANIZDAKİ DOLABIN RENK UYUMUNA, KULLANIM ŞEKLİNE VE AMACINA UYGUN OLARAK SEÇİLİR.

MERMER SICAKLIĞA DAYANIKLI MIDIR?

MERMER DOĞADA OLDUKÇA ZOR ŞARTLARA DAYANAK OLUŞTUĞUNDAN YÜKSEK SICAKLIKLARA DAYANIKLI BİR MALZEMEDİR. MERMERİN DAYANABİLECEĞİ EN FAZLA SICAKLIK LİMİTİNDEN BAHSETMEK MÜMKÜN OLMASADA MERMERİN TÜRÜNE GÖRE BU DEĞİŞİR.

MERMER UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN MÜ?

MERMER HARİCİ DARBE VE DEFARMASYONLARA MARUZ KALMADIKTAN SONRA ÇOK UZUN YILLAR SAĞLAMALIĞINI KORUR.

DİĞER SIK SORULAN SORULAR?

» MERMER SAĞLIK AÇISINDAN TAVSİYE EDİLİR Mİ?

Cevap: MERMER ÜZERİNDE ZARARLI BAKTERİ VE PLAK OLUŞTURMAZ. ANTİBAKTERİYELDİR.

» MERMERİN İÇİNDEKİ PARILTILI TAŞLAR ZAMANLA ÖZELLİĞİNİ KAYBEDER Mİ?

Cevap: ASLA KAYBETMEZ.

» MOZAİK BASAMAKLAR MERMERLE KAPLANA BİLİR Mİ?

Cevap: EVET KAPLANABİLİR.

» YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARMIDIR?

Cevap: EVET, YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARDIR. KULLANICI HATALARI GARANTİ KAPSAMINDA GİRMEZ.

» GARANTİ SÜRESİ NE KAÇ YILDIR?

Cevap: PROJE BAZLI DEĞİŞİR. ŞİRKET YETKİLİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 » Güvenlik Kodu : 347042
REFERANSLARIMIZ
UYGULAMALARIMIZ
Mermer Borsası ® olarak uygulamalarımızın detaylarını ve görsellerini sunuyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.