Beyoğlu / İSTANBUL
Sitede Ara

Çimstone Mutfak Tezgahı

0212 613 88 45

Firmamız, Çimstone renk ve desen açısından zengin portföye sahip firma olarak ana renk ve ara renklerin tamamı üzerinden mutfak tezgah uygulamalarını yapmaktayız.

 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 

 

Çimstone Mutfak Tezgahı

Çimstone mermer, mutfak tezgahları için mermer çeşitleri arasında en fazla tercih edilen malzeme türüdür. Çimstone mutfak tezgahı kullanımı kolay, çizilmeyen, kırılmayan ve renginde herhangi bir deformasyon sağlamaması gibi avantajları bulunmaktadır.

 

Çimstone Nedir?

Çimstone doğada bulunan ve oldukça sert kuvars taşının işlenmesi ile elde edilen malzeme olarak ifade edilmektedir. Çimstone tüm iç ve dış alanlarda başta mutfak tezgahlarında olmak üzere yaygın şekilde kullanılmaktadır.

 
 
Cimstone Mutfak Tezgahı
 

 

Çimstone Mutfak  Tezgahları Teknik Özellikleri Nelerdir?

Çimstone kuvars taşından üretilmektedir. Bu bağlamda sağlam  olması mutfak tezgahı uygulamalarında herhangi bir deformasyona uğramamaktadır. Ayrıca uzun yıllar boyunca parlaklığından ödün vermemesi ve kolay temizlenmesi öne çıkan teknik özellikleri arasında yer almaktadır.

 

Mermer Borsası olarak firmamız Çimstone mutfak tezgahı çeşitleri  konusunda oldukça geniş yelpazede ürünlerimiz bulunmaktadır. Bu bağlamda mutfak  tezgahının değiştirilmesi ve renovasyon esnasında uzman kadromuzun yardımı ile titizlikle ölçüler alınarak doğru kesim ve üretim yapılmakta ve uzun yıllar kullanılmak üzere çimstone mutfak tezgahı montajı tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

 

Çimstone mutfak ve banyoya özel ve ayrı model ve tasarımları uzman kadromuzda yer alan işinde profesyonel çalışanlarımız tarafından  gerçekleştirilmektedir.

 
 
Cimstone Mutfak Tezgahı
 

 

Çimstone Mutfak  Tezgah Uygulamaları ve Fiyat Performans Derecesi

Çimstone olarak bilinen sert kuvars taşından üretilen ve  mutfak tezgahlarında çok kullanılan malzemenin perfomansı uzun yıllar boyunca bozulmadan kullanılmaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra metretül fiyatları her bütçeye uygun olarak firmamız tarafından belirlenmektedir.

 

Firmamızın garantisi  altında daire mutfakları, villa veya müstakil ev mutfakları, yemek sanayi mutfakları gibi tüm alanda çimstone tezgah üretim ve uygulama süreçlerimiz  bulunmaktadır. Ayrıca desenler konusunda modern veya geleneksel desen çalışmaları yapılmakta olup renklere uygun desen uygulamaları sağlanmaktadır.

 

Örnek çimstone kartelaları müşterilerimize sunulmakta ve doku testi konusunda fikir sahibi olması için müşterilerimize alternatif sunmaktayız. Bu bağlamda firmamıza  ulaşmak için Mermer Borsası markamızın üzerinden bize ulaşın menüsü altından uzman kadromuzda yer alan personellerimiz ile iletişime geçebilir ve talebinizi iletebilirsiniz.

 

En kısa sürede renovasyonu yapılacak olan tezgah alanı için sizden tarafımızca bir randevu talep edilecek ve uygulama alanında ölçüler titizlikle alınacaktır. Çimstone uygulamaları ve taş için istenilen renk ve desen seçmeniz yeterli olacaktır.

 

Daha öncesinde  yapılan tüm uygulamalarımız Mermer Borsası adresinde referans olarak yayınlanmaktadır. Bu bağlamda satış ve satış sonrası destek hizmetlerimiz ve garanti sürecimiz konusunda detaylı bilgilendirme tarafımızca yapılmaktadır.

 
 
WhatsApp Hizli Basvuru
 


Telefonla Ara
Bizi Arayın
» Güncel Uygulamalarımız Yayında ( Tıklayın )  
Sık Sorulan Sorular
MERMER ÜRÜNLERİ NASIL PARLATIRIZ?

MERMER ÜRÜNLER KALINDAN BAŞLIYARAK İNCEYE DOĞTRYU ZIMPARAYLA AŞINDIRMAK SURETİYLE SON  POLİCH UYGULAMASIYLA PARLATILIR.BU UYGULAMA SAYESİNDE MERMERLERİMİZ İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI GERİ KAZANIR.

MERMER NEDEN AŞINIR?

MERMER OLAN YÜZEYE KİMYASAL ÜRÜNLER ,ÖZELLİKLE DE ASİDASYON OLUŞTURAN ÜRÜNLER TEMAS ETTİRİLMEMELİDİR.

ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

»  ESKİ TEZGAHIMI SÖKÜP YERİNE KOYACAĞIMIZ TEZGAHIN ANKASTRESİ EVİN İÇİNDE Mİ KESİLİYOR?

CEVAP: TEZGAH YERİNE MONTE EDİLMİŞ İSE ZARURİ OLARAK BULUNDUĞU YERDE KESİLMEKTEDİR.

MERMER NEDEN PAHALIDIR?

MERMER SON KULLANICIYA ULAŞANA KADAR ONLARCA İŞLEMDEN GEÇEREK BELLİ BİR MALİYET KAZANMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI MERMER VE TÜREVLERİ PAHALIDIR.

EN UYGUN MERMERİ NASIL SEÇERİM?

EN UYGUN MERMERİ MUTFAĞANIZDAKİ DOLABIN RENK UYUMUNA, KULLANIM ŞEKLİNE VE AMACINA UYGUN OLARAK SEÇİLİR.

MERMER SICAKLIĞA DAYANIKLI MIDIR?

MERMER DOĞADA OLDUKÇA ZOR ŞARTLARA DAYANAK OLUŞTUĞUNDAN YÜKSEK SICAKLIKLARA DAYANIKLI BİR MALZEMEDİR. MERMERİN DAYANABİLECEĞİ EN FAZLA SICAKLIK LİMİTİNDEN BAHSETMEK MÜMKÜN OLMASADA MERMERİN TÜRÜNE GÖRE BU DEĞİŞİR.

MERMER UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN MÜ?

MERMER HARİCİ DARBE VE DEFARMASYONLARA MARUZ KALMADIKTAN SONRA ÇOK UZUN YILLAR SAĞLAMALIĞINI KORUR.

DİĞER SIK SORULAN SORULAR?

» MERMER SAĞLIK AÇISINDAN TAVSİYE EDİLİR Mİ?

Cevap: MERMER ÜZERİNDE ZARARLI BAKTERİ VE PLAK OLUŞTURMAZ. ANTİBAKTERİYELDİR.

» MERMERİN İÇİNDEKİ PARILTILI TAŞLAR ZAMANLA ÖZELLİĞİNİ KAYBEDER Mİ?

Cevap: ASLA KAYBETMEZ.

» MOZAİK BASAMAKLAR MERMERLE KAPLANA BİLİR Mİ?

Cevap: EVET KAPLANABİLİR.

» YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARMIDIR?

Cevap: EVET, YAPILAN İŞLERİN GARANTİSİ VARDIR. KULLANICI HATALARI GARANTİ KAPSAMINDA GİRMEZ.

» GARANTİ SÜRESİ NE KAÇ YILDIR?

Cevap: PROJE BAZLI DEĞİŞİR. ŞİRKET YETKİLİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 » Güvenlik Kodu : 819875
REFERANSLARIMIZ
UYGULAMALARIMIZ
Mermer Borsası ® olarak uygulamalarımızın detaylarını ve görsellerini sunuyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.